fbpx

 

Nupat internetā sākam runāt par jaunu tēmu – bailēm. Jā, skolotāji baidās. No daudz kā. No bērniem, vecākiem, priekšniecības un pat paši no sevis. Kāpēc?

Taisnību sakot, nesaprotu. Vaina laikam pašvērtējumā. Bet pašpārliecinātību, savas vērtības apziņu taču mums neviens neiedos, tā jāgādā pašiem. No kurienes šī tik bieži vērotā pazemība: ak, ko nu es…? Kāpēc neprotam galvu nest augstu? Tas taču no algas lieluma nav atkarīgs, drosmi veikalā nenopirkt. Gaidām uz valdību – varbūt tā nāks un iedos? Tad nu gan ilgi gaidīsim ar maisu.

Snuķi uz augšu, kolēģi! Mēs tomēr varam un protam daudz vairāk nekā tie, kas mūs brāķē un pamāca. Un asti gaisā – to mūsu vietā neviens necels.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on twitter

Basi..

Basi…Padalījos ar lielisku ierakstu – puiši basā dzied par savu darbu. Kā jau manam vecumam raksturīgi, tas raisīja atmiņas.Pirmā universitātes kolhoza mēneša laikā bijām kolhozā

Turpināt lasīt »

Nāk kārtējā pārbaude

*Piezīmes par senākiem laikiem. Pār skolu nāk kārtējā pārbaude – kaut kas līdzīgs mūsdienu akreditācijai. Visu smagāko daļu paņem uz sevis mācību pārzines. Skolā valda

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola? Spied uz attiecīgās bildes, lai uzzinātu vairāk