fbpx

Savlaik

Savlaik man aizliedza turpināt mācīt arī citas valodas, ko biju darījusi gadiem (neviens vismaz skaļi vai rakstiski nesūdzējās, ka daru to slikti) – jauns likums, ka vajag katrā valodā atsevišķu augstāko izglītību. Nu to vairs pēkšņi nevajag – skolotājus gada laikā ceps kā kliņģerus. Lai Dievs dod, ka izdotos, vismaz nebūs jāsūta stundās gadījuma personas, kas vienkārši pieskatīs, lai bērni viens otru neapsit.
 
Tāpat jau liela daļa aizmuks, kad saskarsies ar realitāti un tiiik augstajām prasībām. Bet vismaz kādi arī paliks, kad tiks apmaksāta vismaz lielākā daļa padarītā darba. Tikai nez, kad tas būs. Vai gaidīsim, kad katrā skolā trūks vairāku skolotāju? Var jau pamosties arī ātrāk. Nav vērts rēķināt gadus – lielākā daļa mana vecuma (63) dāmu, kas vēl strādā, ir vairāk vai mazāk beigtas. Laika jautājums, ik pa laikam kādas bēres. Nu, vismaz pensiju nauda ietaupās.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp
Share on twitter

Lasīšana 5 soļos

Noteikti daudzi skolotāji ir iedevuši saviem skolēniem garus ieteicamās literatūras sarakstus, ar ko jātiek galā vasarā. Un daudzi vecāki ar šausmām domā, kā ar šo

Turpināt lasīt »

Čības

Internets nes baisu vēsti – valdības dēļ nevar čības nopirkt, jāsagraiza balles kurpes! Kādas šausmas! Ak, cik mēs vārgi, cik nevarīgi! Ei, tu, valdība, pagādā

Turpināt lasīt »

Labdarība

Labdarība. Darīt labu. Labi darīt. Kas tas ir? Noteikti ne ilgstoša slinkuma un izlaidības atbalstīšana. Ziemassvētku dāvanas? Varbūt. Palīdzība tālu zemju katastrofu un karu upuriem?

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola? Spied uz attiecīgās bildes, lai uzzinātu vairāk