fbpx

Showing 1–9 of 29 results

 • Grāmatas

  13 – mans laimīgais skaitlis

  Grāmata, kas palīdz ar praktiskiem padomiem, uzdevumiem, vingrinājumiem un piemēriem bērnam iet cauri dažādām dzīves situācijām un nonākt tur, kur patiešām vēlas un būt laimīgam. Grāmata nav paredzēta, lai lasītu no vāka līdz vākam, bet gan, lai to izmantotu pēc vajadzības. Kaspara Bikšes un Māras Ozolas veidotā mācību grāmata audzināšanas stundām.

  20,00 Lasīt vairāk
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Katram ir gadījies, kad vārda pareizrakstība ir it kā zināma, bet gribas īsi un aši pārliecināties, vai viss kārtībā. Šī ir tā grāmata, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai var turpināt iesākto. Tāpat, kad latviešu valodu pēc gudrām grāmatām apgūst vai māca, var rasties vēlēšanās pamēģināt, kā vienkāršāk. Te arī būs – saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību ātri un viegli.

  160 lapaspuses, no kurām 121 lpp. ir grāmatas saturs un 39 lpp. – vārdu alfabētiskais saraksts, kas paredzēts ātrai vārdu pareizrakstības pārbaudei. Tas palīdz viegli atrast vajadzīgo lapu, lai apgūtu pašus gramatikas likumus.

  15,00 Pievienot grozam
 • Es vairs nebēgu pa sapņiem. Māra Ozola
  Grāmatas

  “Es vairs nebēgu pa sapņiem”

  Uzaugot vienmēr biju pareizais bērns, vienmēr klausīju mammu un vecvecākus, kā arī negāju uz ballītēm un vienmēr biju pieklājīga, nemaz nerunājot par puišiem. Uzsākot studijas Rīgā viss mainījās. Nekļuvu jau pēkšņi slikta, tikai manu dzīvi papildināja nu jau vīrs (agri aprecējos, pārāk agri), kurš izrādījās ir psihopāts (šis nav pārspīlējums, tikai oficiālā diagnoze).

  9,50 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Pēdējie cilvēki uz Zemes – tepat Latvijā. Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem. Kā minējuši vairāki lasītāji, tad šī ir vairāk nekā izdzīvošanas rokasgrāmata pēc apokalipses Latvijā. Grāmata rakstīta ar domu aizpildīt robu, kas ir latviešu literatūrā starp bērnu grāmatām un pieaugušo literatūru ar sarežģītāku valodu.

  12,00 Pievienot grozam
 • Gleznas

  “Visuma skats”

  Gleznas autore: Vallis
  Izmērs: 50cmx60cm
  Gleznas tehnika: eļļa
  Gleznas materiāls: audekls
  Rāmis: audekls apvilkts ap rāmi

  70,00 Lasīt vairāk
 • Aksesuāri

  Ekosoma “Ko tu lasi?”

  Grāmatas nav pelnījušas atrasties plastmasas maisiņos, tāpēc piedāvājam kokvilnas iepirkumu somu. Skolotāji tāpat to vien dara, kā nēsā grāmatas un burtnīcas šurpu turpu no skolas un uz mājām. Šāda soma varēs uzsākt sarunu par tieši tev interesējošu tēmu – grāmatām.

  20,67 Pievienot grozam
 • Citu autoru

  Saulrieta kokteilis – Kriša Treikala 2. dzejoļu krājums

  Dzejnieka un 12. klases skolnieka Kriša Treikala otrais dzejas krājums, kurā ietverti 50 dzejoļi. Tas ir apliecinājums tam, ka, mērķtiecīgi un radoši tiecoties pretim saviem sapņiem, tos iespējams piepildīt arī šajā attālinātajā laikā.

  10,00 Pievienot grozam
 • Gleznas

  “Ar sauli sirdī”

  Gleznas autors: Vallis
  Izmērs: 60cmx40cm
  Gleznas tehnika: akrils
  Gleznas materiāls: audekls, kas apvilkts ap kartonu
  Rāmis: Ierāmēts bez stikla

  80,00 Lasīt vairāk
 • Gleznas

  “Atspulgs”

  Gleznas autore: Vallis
  Izmērs: 30cmx30cm
  Gleznas tehnika:eļļa
  Gleznas materiāls: audekls, kas apvilkta ap kartonu
  Rāmis: ierāmēts bez stikla

  50,00 Lasīt vairāk