fbpx
Search
Close this search box.

Piekusu

Piekusu, pareizāk sakot, nomocījos. Jā, es zinu, man vajadzēja iet kādos kursos. Jā, es zinu, man vajadzēja laicīgāk meklēt palīdzību. Jā, es zinu, ka pamazām sāku atpalikt no dzīves trakā skrējiena. Bet tā jau nav, ka gluži neko vairs nemāku un nevaru. Bet pavasara nogurums… Kā jau vienmēr pavasarī, tikai ar katru gadu drusku grūtāk.
Kas par lietu, kāpēc te plosos? Nekas īpašs, tikai pirmo reizi jātiek galā ar darbiem, ko iesūtījuši 12.kl.skolēni, lai tiktu pie eksāmeniem. Kaut kā jau galā tiku. Varbūt kaut ko izdarīju arī nepareizi. Ceru, ka tādā gadījumā manas kļūdas neietekmēs skolēnus. Bet nepameta nejauka sajūta, ka daru nevienam nevajadzīgu darbu. Tieši šogad, kad viss jau tā pamatīgā ķīselī, vēl kaut kas pa virsu. Nesaprotu, kam to visu vajag? Kā tas ietekmēs skolēnu vērtējumu vai manu darbu? Es šo laiku būtu pavadījusi lietderīgāk – manuprāt. Ceru, ka manas domas ir tikai vecuma muļķība un šāda veida eksāmens nesīs dižu labumu. Citugad arī es būšu gudrāka (ja vēl strādāšu).
Tā. Pačinkstēju. Un tagad varat mani lamāt par vecu muļķi, kam laiks pensijā. Iešu arī – kad skola atradīs man vietnieku. Man gan tādas nelāgas aizdomas, ka šādu vecu muļķu pa visu Latviju būs daudz vairāk nekā strādātgribētāju.

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Anšlavs nāk mājās

Oktobris ir Anšlava Eglīša mēnesis. Pirmkārt, viņam tad ir dzimšanas diena. Otrkārt, Inciemā, kur viņš visvairāk jutās kā mājās, tad sakrīt dzeltenās lapas un ir

Turpināt lasīt »

Par pacietību

Daudzi cilvēki iedomājas, ka skolotāja darbā atliek tikai kaut ko pateikt (dari tā vai nedari šitā), un viss notiek, protams, ja skolotājs ir speciālists, autoritāte

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Now you can buy my book about Anšlava Eglīti directly from us. In it, I write my experiences and reflections, how I learned about Anšlava Eglīti and how his memory was kept in the vicinity of Inciems until that moment.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam