Anšlavs nāk mājās

Oktobris ir Anšlava Eglīša mēnesis. Pirmkārt, viņam tad ir dzimšanas diena. Otrkārt, Inciemā, kur viņš visvairāk jutās kā mājās, tad sakrīt dzeltenās lapas un ir skaisti kā pasakā.
Jā, Anšlavs patiešām nāk mājās. Ar savām grāmatām, kas tiek izdotas viena pēc otras. Ar filmām un pat seriāliem pēc to motīviem. Un, galvenais, ar cilvēkiem, kas šīs grāmatas lasa – lai cik neticami, bet to vidū netrūkst arī jauniešu.
Jā, šoreiz dzimšanas diena nosvinēta lepni – ar “Ilzes” jaunizdevuma atvēršanu (Zvaigzne ABC), ar literatūrzinātnieka Benedikta Kalnača lekciju, un tas viss pārpildītajā Inciema centra zālītē. Man liekas, Anšlavs pats tur arī bija klāt.
Viņš tiešām ir mājās.

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Skolotāja Māra Ozola rozēs

Basi..

Basi…Padalījos ar lielisku ierakstu – puiši basā dzied par savu darbu. Kā jau manam vecumam raksturīgi, tas raisīja atmiņas.Pirmā universitātes kolhoza mēneša laikā bijām kolhozā

Turpināt lasīt »
Skolotāja Māra Ozola sāpēs

Opītis saslimis

Mūsu Opītis saslimis. Kaite pielavījās nemanot. Viņš tikai pamazām kļuva arvien vājāks, tad sāka mazāk ēst un šad tad vēma. Sliktums kļuva redzams, kad uz

Turpināt lasīt »

Kaķis vilcienā

Brokastu laikā kaķis mani nokaitināja. Kamēr pagatavoju olas un piekopu virtuvi, šis pamanījās ielīst četros skapīšos un vienā atvilktnē. Sešreiz aiztriecu palaidnieku no galda. Paēdusi

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!