fbpx
Search
Close this search box.

Svētki

Svētki paskrējuši. Pagājuši, parāpojuši. Kā nu kuram. Miers virs zemes, vismaz pie mums. Paldies par to pašu. Balts sniedziņš snieg uz skujiņām, un ne tikai. Viss, kā jābūt. Var atpūsties, padomāt. Atbilstoši svētkiem arī domas tādas gaišas.
Par to, ka garšīgs cienasts sanācis. Par to, ka sabrauc radi, bērni, mazbērni. Par to, ka skolēni veiksmīgi un sekmīgi uzstājās, parādot izdomu, dažādas spējas un pat talantus. Kā lai nepriecājas, kad viņi – tādi stalti, skaisti un spēcīgi – rāda, ko iemācījušies, ko prot un spēj?
Un prieks, ka skolēni vairāk vai mazāk veiksmīgi pabeiguši pirmo pusgadu un atzīmes izliktas. Šoreiz tā mierīgāk, jo liekam tikai starpatzīmi. Visnotaļ to atbalstu, jo neredzu jēgu bieži vien praktizētajai biedēšanai ar sliktām atzīmēm.
Prieks arī par to, ka jaunieši, redzēdami skolotāju lielo pārslodzi, mēģina viņu nastu atvieglot. Tik tiešām – viņi cenšas labi uzvesties, netraucēt skolotāja darbu, pat paņem daļu svētku organizēšanas darba uz saviem pleciem. 
Prieks par to, ka ārpusklases lasīšanas burtnīcas krājas kaudzē, pamazām uzlabojas prezentēšanas prasmes, mazinās bailes publiski uzstāties.
Un malu malās pamazām sāk snaikstīties tādas kā miglas pīnes ar atgādinājumiem: vēl Jāizdara tas, jāiemāca tas, cits kaut kas jāatkārto. Un tā līdz bezgalībai.

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Skolotāja Māra Ozola izbrīnīta

Pārtaupījušies!

Robēra Merla grāmatā “Malvilas pils” par kādu skopu sievieti ir teikts apmēram tā: pārtaupījusies tiktāl, ka pašai vairs nav palicis pēcpuses, uz kā apsēsties.Mums iznācis

Turpināt lasīt »

Kāpēc?

Pa brīvajām dienām atvilkta elpa, nu var drusku parakstīt. Laikam daudziem liksies, ka es esmu viens gaužām kašķīgs un dusmīgs cilvēks, bet atkal sapiktojos. Nu,

Turpināt lasīt »
Skolotāja Māra Ozola neapmierināta

Varonība

VaronībaŠad tad paskatos ļoti vecas filmas. Šoreiz par savlaik slaveno Aleksandru Matrosovu. Ko tur teikt – puisis tiešām varonis, atdeva dzīvību idejas vārdā, biedrus izglāba.

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Now you can buy my book about Anšlava Eglīti directly from us. In it, I write my experiences and reflections, how I learned about Anšlava Eglīti and how his memory was kept in the vicinity of Inciems until that moment.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam