fbpx
Search
Close this search box.

Svētki

Svētki paskrējuši. Pagājuši, parāpojuši. Kā nu kuram. Miers virs zemes, vismaz pie mums. Paldies par to pašu. Balts sniedziņš snieg uz skujiņām, un ne tikai. Viss, kā jābūt. Var atpūsties, padomāt. Atbilstoši svētkiem arī domas tādas gaišas.
Par to, ka garšīgs cienasts sanācis. Par to, ka sabrauc radi, bērni, mazbērni. Par to, ka skolēni veiksmīgi un sekmīgi uzstājās, parādot izdomu, dažādas spējas un pat talantus. Kā lai nepriecājas, kad viņi – tādi stalti, skaisti un spēcīgi – rāda, ko iemācījušies, ko prot un spēj?
Un prieks, ka skolēni vairāk vai mazāk veiksmīgi pabeiguši pirmo pusgadu un atzīmes izliktas. Šoreiz tā mierīgāk, jo liekam tikai starpatzīmi. Visnotaļ to atbalstu, jo neredzu jēgu bieži vien praktizētajai biedēšanai ar sliktām atzīmēm.
Prieks arī par to, ka jaunieši, redzēdami skolotāju lielo pārslodzi, mēģina viņu nastu atvieglot. Tik tiešām – viņi cenšas labi uzvesties, netraucēt skolotāja darbu, pat paņem daļu svētku organizēšanas darba uz saviem pleciem. 
Prieks par to, ka ārpusklases lasīšanas burtnīcas krājas kaudzē, pamazām uzlabojas prezentēšanas prasmes, mazinās bailes publiski uzstāties.
Un malu malās pamazām sāk snaikstīties tādas kā miglas pīnes ar atgādinājumiem: vēl Jāizdara tas, jāiemāca tas, cits kaut kas jāatkārto. Un tā līdz bezgalībai.

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Lai vai kas.

Lai vai kas.Ieraudzīju FB bildītes, kā zemnieks ar zemi, lai kas arī pasaulē notiktu. Pēkšņi atcerējos 1991.gada augustu. Mierīgi virtuvē gatavoju ēst, vīrieši pie kūts

Turpināt lasīt »

Lentīte

Svētku nedēļa. Vairumam skolēnu un skolotāju pie krūtīm sarkanbaltsarkanās lentītes, piespraudes u.c. Skaisti.Varbūt tas liekas dīvaini, bet man pie ikdienas darba apģērba negribas neko tādu

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Tagad pa tiešo no mums var iegādāties manu grāmatu par Anšlavu Eglīti. Tajā rakstu savu pieredzi un pārdomas, kā es uzzināju par Anšlavu Eglīti un kā viņa piemiņa līdz tam brīdim tika glabāta Inciema apkārtnē.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam