fbpx
Search
Close this search box.

Vai mēs rūpējamies par bērniem?

Protams, kā nu ne – pērkam tik to labāko. Mašīnas, kas pašas brauc, lelles, kas pašas kustas un pat runā un tā tālāk, un tā tālāk. Un, protams, svētos telefonus un citus tehnoloģijas brīnumus. Mīlulītim garlaicīgi? Vai, vai, vai, mēs nu esam sliktie vecāki, tūliņ jānoorganizē izklaides vai izpriecas. Dzimšanas diena ar draugiem? Nu protams, organizēts pasākums ar apmaksātiem izklaidētājiem. Tā varētu turpināt.
Nepārprotiet, es neesmu Pret šādām dāvanām un izklaidēm. Bet. Pienāk brīdis, kad nabaga skolotājs, ļaunu nenojauzdams, liek sacerēt kaut ko, kur vajadzīga iztēle un fantāzija. Un vakars uz ezera klāt. Protams, dažiem nav nekādu problēmu, tie ķeras klāt un raksta, ka put vien. Bet daudziem, ak, cik daudziem nākas palīdzēt līdz sviedriem vaigā. Skolotājam līst sviedri, bērniem – asaras. Nav patīkami kaut ko nevarēt.
Pasniedzot visu gatavu, izpriecas un izklaides pārpārēm, mēs savu bērnu attīstībai aizliekam kāju priekšā. Bet vēl viena lieta. Ir tik daudz nelaimes gadījumu, kas radušies, lai uzņemtu labāku fotogrāfiju vai video, lai būtu jautrība. Varbūt arī tur vainīgs iztēles trūkums?

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Skolotāja Māra Ozola bučseja rozēs

Bailes

  Nupat internetā sākam runāt par jaunu tēmu – bailēm. Jā, skolotāji baidās. No daudz kā. No bērniem, vecākiem, priekšniecības un pat paši no sevis.

Turpināt lasīt »

Kad atiet vaļā

Nav jau arī skolotāja dzīve bez saviem prieciņiem. Viens no tiem – kad atiet vaļā. Tiem, kas nelieto skolotāju žargonu: šis teiciens nozīmē, ka skolēnam

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Tagad pa tiešo no mums var iegādāties manu grāmatu par Anšlavu Eglīti. Tajā rakstu savu pieredzi un pārdomas, kā es uzzināju par Anšlavu Eglīti un kā viņa piemiņa līdz tam brīdim tika glabāta Inciema apkārtnē.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam