fbpx
Search
Close this search box.

Jāstrādā

Jā, grūti laiki. Neko darīt – tos mēs neizvēlamies. Un tagad noteikti jāizraugās sava pozīcija, mērķis, pienākumi. Varam uzsākt ko jaunu. Varam turpināt iesākto.
Droši vien katrs no mums tagad domā – ko es labu varu darīt. Ļoti vienkārši – to, ko var un prot. Es protu mācīt bērnus. Runāt ar viņiem. Palīdzēt noturēties līdzsvarā tādā pasaulē, kas piepeši pārvērtusies juceklī. Varu mācīt savus priekšmetus. Jā, tieši tagad ir īstais laiks mācīties visu, kas vēl nav paspēts. Un nav nesvarīgu priekšmetu. Pasaule vārās kā katls, mēs nevaram zināt, kas notiks pēc pāris stundām, kur nu vēl pēc pāris gadiem.
Un ne jau tikai bērniem. Atbalsts vajadzīgs daudziem, kas blakus. Ne visi ir vienādi stipri. Daži ir pārsteidzīgi un neapdomīgi. Tad jāturas visiem, kam vēsāka galva. Skolās tagad ienāks daudzi skolotāji ar mazu pieredzi un – bieži vien – ar pavājām zināšanām. Tā nav viņu vaina. Katrs dara, ko var, un paldies viņiem – vismaz klases nav tukšas. Lai skolotājs tiešām iemācītos savu darbu paies gadi. Mēģināsim palīdzēt.
Jā, un dzimtā valoda. Tai tagad ir īpaša nozīme. Kādubrīd to bijām atstājuši novārtā. Ir laiks celt savu valodu godā. Un vislielākais gods būs, ja lasīsim tajā un rakstīsim pareizi. Arī te mēs cits citam varam palīdzēt. Vajag tikai gribēt.
Skolotāja Māra Ozola pie galda domīga

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Skolotāja Māra Ozola runā

Brīvību vārdiem!

Nav noliedzams, ka pat vissliktākās lietas var nest sev līdz kaut ko labu. Karš Ukrainā daudziem ir atvēris acis, licis pārvērtēt līdzšinējo dzīvi. Arī visparastākajiem

Turpināt lasīt »
Skolotāja Māra Ozola apnicis

Par sienām.

Mācījos veidot zoomstundas. No gudrajiem ļaudīm nebija nekāda labuma. Mans dēliņš Nr.3 ir ļoti pacietīgs un pēc ilgām pūlēm un atkārtošanas tikai vienreiz nopūtās un

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Tagad pa tiešo no mums var iegādāties manu grāmatu par Anšlavu Eglīti. Tajā rakstu savu pieredzi un pārdomas, kā es uzzināju par Anšlavu Eglīti un kā viņa piemiņa līdz tam brīdim tika glabāta Inciema apkārtnē.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam