fbpx
Search
Close this search box.

Dialogs

Saņemu ziņu ceturtdienas vakarā.
Daiga: Nopirku no Jums sestdien “Es vairs nebēgu pa sapņiem”. Lasu, tiku līdz vidum. Vienkārši vājprāts… Kā to varēja paciest?
Māra: Ja vajag, tad jāvar.
Daiga: Es to darbu pārrakstītu ar visiem iespējamiem lamu vārdiem… Tikai ne Arvīds
Māra: Viņam bija cits vārds, bet visi lietoja iesauku Tēvocītis.
Daiga: Stalkerisms. Amerikā zina, kā ar to tikt galā. Domāju par sevi, vai būtu ar mieru atklāt savu personisko pieredzi? Saprotu, ka tomēr nē.
Māra: Tie bija citi laiki. Citiem var noderēt šāda pieredze. Un es tik un tā jau nez cik reižu biju spiesta visu stāstīt, tā ka emociju vairs nebija, varēju runāt kā par svešu. Un uzrakstot to visu var noņemt nost. Bet kā ar grāmatas kvalitāti, ja noņem nost personisko?
Daiga: Es izlasīju beigas, tad sapratu, ka jāpabeidz . Man ir pašai līdzīgs vīrs… No kura netieku vaļā … Tikai man nav 25 un paldies Dievam arī kopīgu bērnu nav. Tie bija slikti laiki, jo šādas situācijas ne tikai pieļāva, bet sanāk, ka atbalstīja… Bet nu diagnoze gan tam tēviņam smaga…
Paldies, grāmata ir izlasīta. Tai ir joprojām pēcgarša, pārdomas… Labi uzrakstīta. Bija prieks arī iepazīties ar Jums, Māra, arī klātienē.
Daiga: Esmu no tiem, kuri lasa tieši latviešu oriģinālliteratūru. Noliku malā “Kalendārs mani sauc”, bet jūsējo izlasīju… Tā ir vērtīga liecība, tam cik maz tolerances bija pret sievieti, kura cīnās…

Dalies ar saviem draugiem spiežot uz vēlamās ikonas zemāk

Atzīmes izliktas

Sabiedrībā joprojām valda mīts, ka skolēnu brīvlaiks attiecas arī uz skolotājiem. Patiesībā mēs strādājam, precīzāk, rukājam mellu muti, tikai nedarām to publiski. Apkopojam rezultātus (un

Turpināt lasīt »
Skolotāja Māra Ozola ravē

Karasieva

Tas nu gan bijis jokdaris, kas ieteicis vārdu “karasieva” jau esošā un labā vārda “kareive” vietā. Par pēdējo viss skaidrs – sieviete, kura karo vai

Turpināt lasīt »
Skolotāja Māra Ozola pret skolēnu

Praktisko?

Nupat radioziņās dzirdēju par skolēnu aptauju: bezmaz vai visi gribot, lai māca vairāk reālu, praktisku, dzīvē noderīgu lietu. Hmmm…Jā, protams, vajadzīgas tās ir, BET:1) šo

Turpināt lasīt »

Ko piedāvā Skolotāja Māra Ozola?

Apskati arī jaunākās grāmatas!

 • Anšlava Eglīša meklējumos grāmatas vāks
  Grāmatas

  Anšlava Eglīša meklējumos

  Now you can buy my book about Anšlava Eglīti directly from us. In it, I write my experiences and reflections, how I learned about Anšlava Eglīti and how his memory was kept in the vicinity of Inciems until that moment.

  6,00 Pievienot grozam
 • Aksesuāri

  Īsa pamācība lasīšanā + plakāts

  Komplektā saņem plakātu un uzlīmes no “Atbildīgais.es”, kas veicinās lasīšanas ieraduma veidošanu. Plakāta ar uzlīmēm izmantošana veicina labu ieradumu nostiprināšanu jautrā veidā.

  14,50 Izvēlieties
 • Grāmatas

  Īsa pamācība lasīšanā

  Vai bērns mūk no grāmatas gluži kā sists? Kā paskaidrot bērnam, kāpēc lasīt ir labi, svarīgi, vajadzīgi un aizraujoši? Kā panākt, ka bērns ar prieku ķeras pie grāmatas un kļūst aizvien patstāvīgāks šajā nodarbē?

  9,99 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Protu, protu rakstīt 1. daļa

  Lielais špikeris latviešu valodas pareizrakstībā, kas paredzēta ašai acs iemešanai, lai vieglāk un ātrāk saprast un uztvert latviešu valodas vārdu pareizrakstību.

  15,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Ala. Cietoksnis.

  Autora izdevums sen iemīļotajām Latvijas fantastikas grāmatām “Ala” un “Cietoksnis” tagad ir ieguvis jaunu izskatu vienā grāmatā ar māsas Valentīnas zīmējumiem.

  12,00 Pievienot grozam
 • Grāmatas

  Es vairs nebēgu pa sapņiem

  Biogrāfisks trilleris – Holivudas filmu cienīgs skolotājas dzīves stāsts. Grāmata sniedz pārliecību, ka arī no trakākajām situācijām ir iespējams izbēgt.

  9,50 Pievienot grozam